NAHORU

4 skvělí pomocníci na letní večery

Tereza - 12. 7. 2022

Dlouhé teplé letní večery si vyloženě říkají o to, abychom je trávili venku a užili si slunečních paprsků do poslední chvilky. Prohlédněte si tyto 4 krasavce, kteří vám pomohou prodloužit světlo i v noci, a užít si tak delší čas s rodinou či přáteli. U každého pak jako třešničku na dortu najdete skvělý tip na severský výlet!

Sponge

Náš i váš velký oblíbenec inspirovaný klidem a pohodou lesa a kloboučky hub. Nordlux Sponge pochází z elegantní série, jejíž součástí je varianta Sponge To Go s držákem pro snadné přemisťování, stejně jako zahradní sloupek. Pro osvětlení většího prostoru využijete stojací nebo závěsnou lampu. U stojacích lampiček si můžete vybrat rovnou ze dvou velikostí.

Tato série nabízí tři úrovně intenzity osvětlení. Při maximální intenzitě vydrží zářit až pět hodin, při zvolení nižší intenzity bude svítit klidně celou noc. Snadno ji potom dobijete pomocí USB kabelu.

A protože jsou světla odolná vůči větru i dešti, vezměte je na západ slunce, třeba na Zelený kámen.

Strap

Pokud hledáte malou lampičku na cesty, kterou si můžete vzít všude s sebou, je Strap To Go od Nordluxu skvělá volba. Třístupňový stmívač umožní nastavení záření podle vaší potřeby a lampičku po využití snadno dobije přes USB kabel.

Se sérií Strap ji spojuje typický pásek na vrchu, za který ji snadno přemístíte třeba na Milíře, odkud budete mít parádní výhled do okolí.