NAHORU
Poznejte naše realizace

Čas na relaxaci v Ateliéru Plojhar

Tereza - 21. 2. 2022

První měsíc nového roku je za námi a na nás po náročném konci toho předchozího dopadla únava. Těžko se nám vstává a bez kávy už vážně neuděláme ani ránu. Rozhodli jsme se ale, že nám to nevadí a že si dáme prosté předsevzetí - odpočívat, užívat si chvil s rodinou a přáteli, ale hlavně mít čas na sebe.

Připravili jsme pro Vás rychlý návod, jak toto období zvládnout.

Celý plán jsme fotili v našem milovaném Ateliéru Plojhar, se kterým máme dlouhodobou spolupráci a který je celý vybaven severskými světly.

Pojďte se nechat unášet na vlně odpočinku!

Přátelé a dobré jídlo

Každý z nás miluje dobré jídlo. A co je lepšího, než ho sdílet s přáteli a blízkými? To je podle nás ten pravý odpočinek. My jsme si takový brunch, pod kterým se stůl prohýbal, připravili v Ateliéru Plojhar. Na něj nám svítilo sluníčko a také celá kolekce opálových Altonů od Nordluxu.

Světla Alton jsou ozdobou místnosti i pokud zrovna nesvítí. Svit slunce je rozzáří a dodá každému prostoru zasněnou atmosféru.

Čas pro sebe

Zní to sice jako otřepaná fráze, ale v dnešní době sociálních sítí a možnosti být stále na příjmu je čas pro sebe alfa a omega toho, jak najít ten správný balanc. Jak už možná víte, my v Severském světle jsme vášnivými čtenáři. Udělat si hrnek čaje, mít nohy v teple a vybrat napínavou knihu, považujeme za ideální pojetí této otřepané fráze.

V Ateliéru Plojhar to šlo samo, u praskajícího krbu nám na knížku svítila bílá světla Acorn od UMAGE.

A když už jsme u toho, v tomto krásném koutku šlo odpočívat i bez knihy.

Vypnout budík

Že už jste si dlouho beztrestně nepospali? Za nás je to skvělá forma odpočinku. Tělo nabere potřebné síly a je připraveno na další skvělý den. V kombinaci s výbornou snídaní, kterou si dovolíte sníst ještě v posteli, je to ten nejlepší lék na zimní únavu.

Na odkládání prázdných talířů a hrnků od čaje se hodí mít při ruce naši skvělou lampičku Stay od Nordluxu.

Doufáme, že vám tento návod alespoň trochu pomůže zpříjemnit si každodenní shon.

Za nás je skvělým řešením občas prostě vypnout, rozsvítit si lampičku, otevřít knížku, dát si dobré jídlo a odpočinout si. Dovolte si to také.

Tereza
Autor